Efekty zabiegu liposukcji Body Jet w Genesis Clinic

Body Jet – skuteczne modelowanie sylwetki

W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się ze zbędnymi kilogramami, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia. Nic więc dziwnego, że zewsząd  słyszy się o konieczności dbania o swoją sylwetkę i prowadzeniu zdrowego stylu życia. Niestety, nie zawsze restrykcyjna dieta oraz ćwiczenia fizyczne są w stanie pomóc nam osiągnąć wymarzony efekt, a zbyt intensywne skupianie się nad procesem odchudzania może zwyczajnie wyrządzić nam krzywdę.  Na szczęście rozwój medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej sprawił, że jesteśmy w stanie zadbać o swoje ciało w jeszcze inny sposób. Jest nim innowacyjny zabieg Body Jet, który w szybki i całkowicie bezpieczny sposób pozwala wymodelować ludzką sylwetkę. Dowiedz się, jak wygląda i dla kogo wskazana jest liposukcja Body Jet w Krakowie.

Komu poleca się zabieg liposukcji?

Liposukcja jest jedną z najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych metod pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej.  Zabieg najczęściej wykonywany jest w okolicach brzucha, ud oraz pośladków, jednak to nie jedyne miejsca, które można wyszczuplić za pomocą liposukcji. Wiele pacjentek i pacjentów decyduje się na zastosowanie liposukcji również w innych obszarach swojego ciała, by w szybki i bezpieczny sposób poczuć się dobrze we własnym ciele i pozbyć się męczących kompleksów.

Body Jet – innowacyjna metoda równoczesnego wyszczuplania i modelowania sylwetki

Body Jet to nowoczesne urządzenie stosowane do wykonywania liposukcji. Wykorzystuje ono innowacyjną metodę roztworu wodnego WAL, pozwalającego osiągać doskonałe efekty w bezinwazyjny i bezpieczny sposób. Zabieg polegający na wypuszczeniu strumienia wody z urządzenia umożliwia odseparowanie tłuszczu od tkanki łącznej, tak by odessać jedynie tłuszcz bez uszkadzania sąsiadujących nerwów, komórek i tkanek.

Zabieg Body Jet umożliwia także przeszczep pobranej tkanki tłuszczowej w inne partie ciała. Dzięki odsysaniu komórek tłuszczowych przy pomocy kaniuli zachowują one pełną przeżywalność oraz świetną jakość, co pozwala na ich ponowne wykorzystanie. W ten sposób podczas jednego, bezinwazyjnego zabiegu jesteśmy w stanie np. wyszczuplić brzuch i powiększyć piersi.

Jeśli liposukcja Body Jet w Krakowie jest zabiegiem, na który chciałbyś/chciałabyś się zdecydować, ale nie wiesz od czego zacząć, ani gdzie się na niego zgłosić, odwiedź stronę Genesis Clinic, która specjalizuje się w przeprowadzaniu tego typu procedur zabiegowych, i która zatrudnia zaufanych specjalistów, z odpowiednimi umiejętnościami popartymi doświadczeniem.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu Body Jet jest podanie pacjentowi znieczulenia miejscowego, a następnie wprowadzenia w obszar zabiegowy kaniuli z roztworem wodnym. Ma on na celu rozluźnienie komórek tłuszczowych i ich odseparowanie od innych tkanek. Kolejny etap to odessanie tłuszczu przy równoczesnym wprowadzeniu do organizmu pacjenta leków uśmierzających ból, praktycznie całkowicie eliminujących nieprzyjemne doznania. Dzięki nowoczesnej metodzie pobierania tkanek i użycia roztworu wodnego WAL nie zostają także uszkodzone żadne sąsiadujące z tłuszczem komórki, naczynia krwionośne i tkanki, co usprawnia gojenie i skraca czas rekonwalescencji.

Liposukcja Body Jet w Krakowie - Genesis Clinic

Efekty zabiegu Body Jet

Wykorzystanie innowacyjnego urządzenia Body Jet do modelowania i wyszczuplania sylwetki sprawia, że zabieg staje się praktycznie bezbolesny i bezinwazyjny. Pozwala on także na odessanie aż 5 litrów tkanki tłuszczowej na 100 kg masy ciała pacjenta, a następnie reimplantację oczyszczonego tłuszczu w inny, wybrany obszar. Dzięki wysokiej precyzyjności oraz technologii wykorzystania roztworu wodnego WAL zabieg Body Jet jest jednym z najkrótszych i najbardziej skutecznych procedur tego typu.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Każda ingerencja w ciało ludzkie wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie inaczej dzieje się w przypadku zabiegów Body Jet. Przed przystąpieniem do tej procedury pacjent zobowiązany jest do wykonania podstawowych badań lekarskich, które pomogą lekarzowi wykluczyć istnienie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wśród czynników wykluczających pacjenta z zabiegu można wymienić cukrzycę, choroby serca, niewydolność wątroby, problemy z krzepliwością krwi oraz stany zapalne w skórze.