wzór w paski

Wzór w paski – nie tylko dla marynarzy

Paski nieodmiennie kojarzą Ci się z marynarzami? Nic w tym dziwnego – marynistyczny styl cały czas jest w łaskach mody, a kobiety, zwłaszcza latem, chętnie po niego sięgają. Jednak paski można nosić na wiele różnych sposobów. Jak zrobić to, by wyglądać zachwycająco?

Paski w stylu smart casual

Wbrew pozorom paski możesz z łatwością połączyć z każdym stylem, również ze smart casual. To bardzo elegancki, prosty wzór, który lubi się z dodatkami w jednorodnych barwach, zwłaszcza ciemnych. Jeśli zatem wybierzesz ołówkową spódniczkę w podłużne paski, jasne body (zarówno opinające jak i oversize’owe sprawdzą się świetnie) i marynarkę, będziesz wyglądać doskonale na spotkaniu biznesowym.

Kombinezon w paski

Kombinezony nie wychodzą z mody – już od kilku dobrych lat królują w wielu stylizacjach i wyglądają dobrze właściwie na każdej kobiecie. Kombinezon w paski to z kolei idealny przykład marynistycznego stylu, który wkradł się do naszych szaf. Zwłaszcza w połączeniu bieli i granatu. Pamiętaj jednak, że paski nie sprawdzą się przy każdym typie figury. U kobiet z figurą jabłka czy gruszki, najlepiej będą prezentować się paski podłużne. Klepsydry z kolei nie powinny martwić się położeniem pasków – z pewnością we wszystkim będą wyglądać świetnie!

Casualowe połączenia

Paski to doskonały dodatek, który potrafi odrobinę ożywić look i nadać mu elegancji lub zadziorności. Wszystko zależy od tego, z czym je połączymy. Bardziej casualowy outfit zawierający longsleeve damski w paski i ciemne bojówki bądź granatowe jeansy, będzie niezwykle dziewczęcą stylizacją, która idealnie sprawdzi się na co dzień, na przykład podczas spacerów czy spotkań ze znajomymi. Dodaj do tego jeszcze wysokie trampki w jednorodnym kolorze, a z pewnością przyciągniesz uwagę innych!

Wybierając ubrania z pasiastym wzorem, koniecznie pamiętaj o tym, by nie łączyć go z innymi deseniami, takimi jak kratka czy kwiaty. Paski szybko się z nimi „pogryzą”. Jeśli chcesz zaszaleć ze wzorami i printami, sprawdź na https://plnylala.pl/ jak to się robi!