peruka damska

Jak dbać o perukę naturalną

Peruki z włosów naturalnych wyglądem przypominają prawdziwe włosy, gdyż to z nich są one wykonane. Coraz więcej kobiet decyduje się na nie. Zmiany w organizmie w wielu przypadkach powodują łysienie. Inną przyczyna jest nowotwór powodujący nadmierne wypadanie włosów.

Peruki naturalne a wygląd

Peruki naturalne wymagają odpowiedniej pielęgnacji. To wpływa na ich jakość. Zbyt częste czesanie peruk przyczynia się do wypadania z niej włosów, ponieważ będą osłabione. Należy używać specjalnie przeznaczone produkty do pielęgnacji peruki z naturalnych włosów. Znajdziesz je w każdym sklepie z perukami. Właściwa pielęgnacja peruk naturalnych wymaga wykonania kilku czynności.

Pielęgnacja peruki z naturalnego włosa

Peruka naturalna wymaga przede wszystkim umycia. Umieszczoną perukę na stojaku trzeba lekko polać wodą. Szampon należy nakładać od góry za pomocą szczotki czy też rękoma. Po wykonaniu czynnościoczywiście ważne jest dokładne spłukanie. W kolejnym kroku wybierz odżywkę, którą zaleca się pozostawienie na włosach ok 10 minut. Możesz już delikatnie wysuszyć włosy ręcznikiem i pozostawić produkt na stojaku do całkowitego wyschnięcia. Co ważne – nigdy nie wolno pocierać włosów bezpośrednio ręcznikiem!

Częstotliwość czyszczenia peruki z włosa naturalnego

Peruki naturalne czyści się w zależności od częstotliwości ich noszenia. Regularne czyszczenie zapewni naturalny połysk. Zależy to od codziennej wykonywanej aktywności i stanu produktu. Naturalne peruki średnio czyści się 1 -2 razy tygodniowo.

Codzienna pielęgnacja peruk

Niewątpliwie ważne jest przestrzeganie kilku zasad. Zapobiegając odkształceniu czepka należy trzymać perukę na stojaku. Włosy czesze się rzadko i palcami. Trzeba zwrócić uwagę, aby stosować wyłącznie dedykowanych kosmetyków do pielęgnacji. Minimum dwa razy w miesiącu powinno się ją prać.

Peruki damskie w niskich cenachNasz sklep oferuje szeroki asortyment peruk m.in. z włosów naturalnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Możemy udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji. Informacje są dostępne w sklepie tanieperuki.pl. Cena zależy od tego jaki rodzaj wybierzesz. Z każdej kategorii oferowanych peruk w naszym sklepie możesz wybrać coś odpowiedniego dla siebie począwszy zarówno od fryzury po kolor jak również długość peruki.

Dzięki nam masz gwarancję, że każda wykonana i oferowana przez nas peruka z naturalnych włosów jest wysokiej jakości. Naprawdę warto. Zapewniamy komfort noszenia peruki. Obserwuj nasz portal. Wiele kobiet skorzystało z naszej oferty i zapewniamy, że są one zadowolone z efektu.