Doktor Juza przed przeprowadzeniem zabiegu rzeźbienia ciała

Lekarz Bartłomiej Juza – Flebologia i medycyna estetyczna

Lekarz Bartłomiej Juza to specjalista w dziedzinie flebologii. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem w sposób nieinwazyjny schorzeń układu naczyniowego. Szczególną uwagę poświęca leczeniu chorób żył. Od 2017 roku jego praktyka obejmuje również medycynę regeneracyjną oraz chirurgię estetyczną.

Wykształcenie doktora Juzy

Swoje umiejętności doskonalił pod okiem najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie flebologii. Jednym z jego mentorów był prezes międzynarodowej unii flebologicznej, założyciel VENALIFA i jeden z twórców nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia żylaków. Pieczę nad jego postępami sprawowali również Benedetto del Tronto.

Flebologia i medycyna estetyczna

Lekarz Juza jako pierwszy w województwie małopolskim wdrożył wykonywanie procedur usuwania żylaków z użyciem kleju VenaSeal. Jest to obecnie najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. Zabieg ten jest dodatkowo zupełnie bezbolesny. Ponad to VenaSeal jest również wykorzystywany w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo – żylnych innych części ciała. Zajmowanie się trudnymi przypadkami, które do tej pory nie były leczone w Polsce, jest tematem pracy badawczej oraz publikacji pana Juzy.

Obszar specjalizacji lekarza Juzy

Ze szczególnym zainteresowaniem doktor Juza podchodzi do przypadków ciężkich owrzodzeń żylnych oraz przewlekłych ran. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego oraz modelowania sylwetki ciała opartego o rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Innowacyjne rozwiązania w medycynie

Jako pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie wykonał zabieg leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D, przeszczepu autologicznych komórek macierzystych, wykorzystywanych w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran oraz w celu regeneracji i przebudowy skóry całego ciała.

Operacja przeprowadzana przez lekarza Juzę

Dodatkowo, we współpracy z firmą Key-Med opracowuje przełomowe biologiczne opatrunki z fibryny oraz z komórek macierzystych. Są one produkowane przez nich samodzielnie z krwi pacjenta. Ten przełom w medycynie umożliwił wielu pacjentom całkowite wyleczenie w krótkim czasie.

Międzynarodowe współprace doktora Juzy

Obecnie współpracuje z placówkami na terenie Włoch. Można go spotkać w Istituto Flebologico Italiano oraz w Royal Medical Center w Doha w Qatarze.

Lekarz Bartłomiej Juza jest specjalistą, który skutecznie zajmuje się ciężkimi przypadkami chorób pacjentów. Jest ceniony za zaangażowanie, profesjonalne i rzeczowe podejście oraz za innowacyjność. Pomaga pacjentom w ciężkich chwilach, zapewniając najnowocześniejsze, nieinwazyjne oraz możliwie bezbolesne metody leczenia ich schorzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.