Operacja opadających powiek Derm-Estetyka

Przywróć blask swojemu spojrzeniu – operacja opadających powiek

Oczy to jeden z tych elementów twarzy, które w ogromnej mierze wpływają na cały jej kształt i wygląd. Opadające powieki i worki pod oczami dodają lat i nadają twarzy niezwykle zmęczonego wyglądu. Rozwiązaniem tego problemu może być plastyka powiek, która pozwoli na uzyskanie świeżego i promiennego wyglądu oraz widocznie odmłodzi twarz.

Plastyka powiek szansą na młodszy wygląd

Dzięki blefaroplastyce, czyli korekcji powiek możemy pozbyć się takich defektów jak luźno zwisająca skóra powiek czy przepukliny tłuszczowe umieszczone w powiece dolnej. Krótki i niebyt skomplikowany zabieg może przynieść diametralna zmianę wyglądu twarzy i odmłodzenie jej o nawet 10 lat! Warto jednak pamiętać, że na pełny efekt zabiegu należy poczekać kilka tygodni, w trakcie których okolica oczu może wyglądać zdecydowanie gorzej niż przed operacją. Jest to jednak tymczasowa sytuacja a efekt końcowy wart jest tych kilkunastu dni gorszego wyglądu i samopoczucia. 

Co ciekawe, operacja opadających powiek to zabieg, któremu poddają się nie tylko osoby w wieku podeszłym, którym zależy na odmłodzeniu twarzy. Z uwagi na fakt, iż skóra wokół oczu jest niezwykle cienka staje się ona podatna na procesy starzenia już około 30 roku życia. Traci ona elastyczność i napięcie oraz zaczyna opadać. Wokół oczu pojawiają się nieestetyczne zmarszczki oraz worki, które skutecznie rujnują wygląd nawet młodych osób. Plastyka powiek może w szybki sposób uporać się z tym problemem, poprawiając wygląd zarówno powieki górnej jak i dolnej.

Więcej o pozytywnych aspektach korekcji opadającej powieki

Warto również dodać, że plastyka powiek jest jednym z tych zabiegów, których efekty są widoczne z daleka a przy tym niezwykle spektakularne, szczególnie w przypadku mocno obwisłej skóry. Spojrzenie staje się wyraziste, oczy większe a twarz napięta i odmłodzona. Ważnym aspektem zabiegu jest również poprawa widzenia, co przyczynia się do zwiększenia komfortu życia codziennego i pozwala bez przeszkód korzystać z możliwości prowadzenia auta czy uprawiania sportu.

Derm-Estetyka korekcja opadających powiek w Gdyni

Różne możliwości w walce z opadającymi powiekami

Współczesna chirurgia estetyczna jest tak szeroko rozwinięta dziedziną medycyny, że pozwala na ingerencję w niemal każdy element ciała ludzkiego. Coraz większy postęp technologiczny umożliwia stosowanie mniej inwazyjnych technik zabiegowych, które nie tylko zmniejszają ingerencję w funkcjonowanie organizmu ale i znacznie skracają czas rekonwalescencji.  W przypadku plastyki powiek również mamy do wyboru kilka technik: klasyczną operację, zabieg laserowego resurfacingu, mezoterapię igłową, odmładzanie powiek urządzeniem Plexr a nawet podnoszenie powiek przy użyciu nici biowchłanialnych.  Zabiegi te różnią się między sobą głównie stopniem inwazyjności oraz długością osiągniętych efektów.  Najtrwalsze efekty w dalszym ciągu oferuje jednak klasyczna plastyka powiek, która umożliwia odmłodzenie twarzy na okres nawet kilkunastu lat. Wykonywana jest w Gdyni, przez najlepszych specjalistów, w Gabinecie chirurgii plastycznej Derm-Estetyka – https://derm-estetyka.pl, warto odwiedzić tę stronę i poznać szczegóły dotyczące zabiegu, a informacje tam zawarte na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości i dadzą odpowiedź na każde pytanie. Operacja wykonana pod okiem najlepszych, jest w stanie zlikwidować nawet niezwykle zaawansowany problem, co może być niemożliwe przy innych technikach. Co równie istotne, blizny pooperacyjne są praktycznie niewidoczne a rekonwalescencja nie powinna sprawiać większych kłopotów.